Showbiz

I iku truri, shoqja xheloze e Jonida Vokshit desh i shkatërroi dasmën: Gjysma e saj është Elvana

Ajo është shprehur se është acaruar nga fakti se nuk është vetë gjysma e Elvanës, por thjesht shoqe.
Featured image of article: I iku truri, shoqja xheloze e Jonida Vokshit desh i shkatërroi dasmën: Gjysma e saj është Elvana Dasma e Jonida Vokshit, Olta Daku, Elvana Gjata

TIRANË– Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë javën që shkoi dashurinë e saj me regjisorin Besnik Krapi.

Mirëpo fakti që ishte këngëtarja Elvana Gjata ajo që i celebroi, ka bërë që të shfaqen ndjenja xhelozie tek mikesha tjetër e Vokshit, Olta Dakut.

Daku, në një intervistë për emisonin “Lart e poshtë” është shprehur se kjo gjë ‘ia ka hequr trurin’ dhe se ishte gati të shkatërronte dasmën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën,”- tha Olta Daku.

Sigurisht që kjo ishte një deklaratë me humor, pasi gjithçka shkoi mirë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment