SportVirale

“Hape derën..hape”/ I futet miu në shtëpi, Totti i sulet me fshesë në dorë, ‘grabitqarja’ e fut në gojë…gruaja e ish-futbollistit filmon

VIDEO
Videon e ka bërë publike vetë partnerja e Totit në instagram si një moment "qesharak" por edhe kujtim të bukur.
Featured image of article: “Hape derën..hape”/ I futet miu në shtëpi, Totti i sulet me fshesë në dorë, ‘grabitqarja’ e fut në gojë…gruaja e ish-futbollistit filmon Pamje nga nxjerrja e miut

ITALI- Ish-futbollisti legjendarë i Romës, Francesko Totti është përfshirë në një situatë të sikletëshme pasi një mi i ka hyrë brenda në shtëpi. Videon e ka bërë publike vetë partnerja e Tottit në instagram si një moment “qesharak” por edhe kujtim të bukur.

Në video shihet se vetë Totti ka marrë fshesën në dorë për të larguar miun, ndërsa ka për ndihmë edhe macen e tyre shtëpiake edhe pse ajo kur e kap miun ka për qëllim të luajë me atë dhe jo ta nxjerrë jashtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që pjesë e “aksionit” për të kapur miun është edhe djali i legjendës italian , i cili po ndjekë hapat e Franceskos, pasi është pjesë e ekipit për të rinjë të Romës.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment