Aktualitet

I hodhën ushqimin në tokë, qytetarët i kërkojnë falje, efektivi i policisë: Vari k****, jemi msu ne tu nejt pa ngrën

VIDEO
Mbrëmjen e djeshme teksa të rinjtë kanë qënë duke kaluar në vijat e bardha janë përplasur me një polic, të cilit i ra në tokë ushqimi.
Featured image of article: I hodhën ushqimin në tokë, qytetarët i kërkojnë falje, efektivi i policisë: Vari k****, jemi msu ne tu nejt pa ngrën Efektivi i policise

TIRANË-Prej dy ditësh po vijon protesta për vrasjen e Klodian Rashës. Dhunë, çudira dhe veprime që të lejnë pa fjalë janë parë përgjatë dy ditëve.

Mbrëmjen e djeshme teksa të rinjtë kanë qënë duke kaluar në vijat e bardha janë përplasur me një polic, të cilit i ra në tokë ushqimi.

Qytetarët u kthyen duke i kërkuar falje dhe ai iu përgjigj se nuk ishte asgjë.

S’kam pas asnjëherë asgjë me ju,’- i thotë polici qytetarëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

‘I ra buka në tokë’ – i thotë një person policit.

‘Vari k****, jemi msu ne tu nejt pa ngrën‘ – i thotë polici.

(A.B)/Dosja.al

Një Koment në “I hodhën ushqimin në tokë, qytetarët i kërkojnë falje, efektivi i policisë: Vari k****, jemi msu ne tu nejt pa ngrën

  1. Nga kto lloj policèsh nuk mbrohet Shqipèrija
    Ky mut ka frig se mos e rahin prandaj ka bo si dele uuut polic kur
    Ndyrèsir kèrkojm qetèsi nga ju

Shto Koment