Showbiz

I heq follown në Instagram Gjikos, Ledri Vulës dhe Capital T dhe më pas i quan dashakeqës, Don Phenom: Do ua heq maskën do iu degjeneroi 

Me anë të një Instastory, ai ka shkruar se ua ka hequr follown të gjithëve që janë dashakeqës dhe "hejtera"
Featured image of article: I heq follown në Instagram Gjikos, Ledri Vulës dhe Capital T dhe më pas i quan dashakeqës, Don Phenom: Do ua heq maskën do iu degjeneroi  Don Phenom

TIRANË- Reperi Don Phenom ka akuzuar kolegët e tij si dashakeqës. Me anë të një Instastory, ai ka shkruar se u ka hequr follown të gjithëve që janë dashakeqës dhe “hejtera”.

Ai gjithashtu ka shkruar se të gjithë kolegëve me dy fytyra që ka do t’i degjeneroi dhe do tua heqi “maskën e dytë” që kanë. Por nga një hulumtim i kryer nga Dosja.al shihet se Don Phenom u ka hequr folloën këngëtarëve Ledri Vula, Gjiko dhe Capital T.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Shumë prej juve ju kom hek prej friends list në Instagram se jeni dashakeqës, ejani dhe më takoni në qoftëse doni, mbytuni të gjithë, viti 2021 nuk ka më diplomaci, do t`ua heq maskat të gjithëve publikisht se prapa skenave shumë prej juve ju kom degjeneru, e dini shumë mirë. U riktheva”, shkroi ai.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment