Bota

I hedhur në kanal, gjendet i pajetë trupi i foshnjes së sapolindur në Londër

Nga ana e policisë është nisur një hetim për nënën e foshnjes e cila nuk wshtw identifikuar ende.

ANGLI-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Angli ku policia ka gjetur një trup foshnjeje të pajetë në një kanal në Willesden në Londër.

Nga ana e policisë është nisur një hetim për nënën e foshnjes e cila nuk wshtw identifikuar ende, sipas The Sun.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dhjetra policë, ambulance e mjete zjarrfikësish janë duke punuar në vendin e ngjjarjes për të zbardhur detaje të tjera për mënyrën se si ka përfinduar aty trupi i foshnjes.

Policia i ka bërë thirrje çdo personi që ka dijeni mbi ngjarjen të japë dëshminë pasi ky është krim shumë i rëndë dhe gjithashtu i kërkon nënës së foshnjes të kërkojë ndihmë mjekësore.

(e.k/dosja.al)

WordPress › Error

There has been a critical error on your website.

Learn more about debugging in WordPress.