Argetim

I ftohti dhe shirat erdhën, shikoni disa nga kombinimet më të bukura për vjeshtën(FOTO)

Ju duhet të zgjidhni veshje që përshtaten me stilin tuaj dhe njëkohësisht të jenë në modë.
Featured image of article: I ftohti dhe shirat erdhën, shikoni disa nga kombinimet më të bukura për vjeshtën(FOTO) Kombinimet me te mira per dimrin

TIRANË– Sapo jemi futur në sezonin e dimrit dhe ju, ngadalë, duhet të filloni të ndryshoni garderobën tuaj. Veshjet vjeshtës duhet t’u shtoni edhe ato të dimrit, dhe ne e dimë që nuk është një gjë e lehtë.

Ju duhet të zgjidhni veshje që përshtaten me stilin tuaj dhe njëkohësisht të jenë në modë.

Për t’ua lehtësuar sado pak punën, Dosja.al sot në këtë artikull ju  sjell disa kombinime veshjesh, që mund të jenë në gardërobën tuaj. Shikoni fotot në galerinë më sipër dhe merrni një ide

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Cosmopolitan 

A.C/Dosja.al

Shto Koment