Showbiz

“I fsheh nga Xhensila”, Bes Kallaku tregon se ku i mban paratë!

Besi ka folur edhe për paratë dhe ka thënë se përpiqet t’i investojë diku dhe t’i fshehë nga Xhensila.
Featured image of article: “I fsheh nga Xhensila”, Bes Kallaku tregon se ku i mban paratë! Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj
Përditësuar:

Bes Kallaku është kthyer në personazhin më kontravers në showbizzin shqiptar. Sherri me Ermal Mamaqin, filmi “Falco”, dhe debati me Rezart Veleshnja e kanë kthyer Kallakun në “sherrxhiun” e estradës shqiptare.
Së fundmi, ai ka qenë i ftuari special i sezonit të ri të emisionit “3shat” me Bora Zemanin dhe dy vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj.

Besi ka folur edhe për paratë dhe ka thënë se përpiqet t’i investojë diku dhe t’i fshehë nga Xhensila. “Paratë i fsheh në shtëpi, i fsheh nga Xhensila”, u shpreh ai, ndërkohë që Bora Zemani tha se i njëjti marifet duhet të bëhet dhe me të!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Edhe mua duhet të mi fshehin!”, u shpreh ajo.

(f.g/dosja.al)

Shto Koment