Kuriozitete

I fejuari i bën propozimin romantik për martesë, vajza bie përtokë dhe humb ndjenjat(VIDEO)

Sot në këtë artikull po ju tregojmë një nga propozimet më të veçanta që një djalë i ka bërë partneres së tij.
Featured image of article: I fejuari i bën propozimin romantik për martesë, vajza bie përtokë dhe humb ndjenjat(VIDEO) Cameron dhe e fejuara e tij

TIRANË- Propozimet për martesë janë shpesh nga ngjarjet më të paharrueshme që ndodhin në një marrëdhënie dashurie.  Disa njerëz propozojnë në mënyrë të ëmbël dhe të thjeshtë, të tjerët zgjedhin mënyra të çuditshme e teje creative që mbeten unike. Sido që të jetë, ajo që e bën një propozim të mirë në mënyrë tipike është vlera që ka njeriu,si dhe ai elementi i befasisë.

Sot në këtë artikull po ju tregojmë një nga propozimet më të veçanta që një djalë i ka bërë partneres së tij.

Kur Cameron iu ul në gju të fejuarës së tij për t’i kërkuar të martohej me të, ai kurrë nuk priste që reagimi i saj të ishte kaq i  çuditshëm dhe ajo të emocionohej kaq shpejt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E emociounuar kaq shumë vajza ra në dysheme shumë shpejt, ndërsa Cameron nuk pati mundësi të  fliste. Pas disa minutash kur e fejuara e tij u shërua, dhe djali u qetësua duke i bërë një tjetër propozim asaj.

Burimi: Dailymail  

A.C/Dosja.al

Shto Koment