Showbiz

‘I dua lojrat e pista që ti luan’, Armina Mevlani josh Shkëlzenin, poston videon nga makina: Të adhuroj! (VD)

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka postuar një këngë teksa ndodhej në makinën e saj duke ndarë me ndjekësit vargun e saj të preferuar. 
Featured image of article: ‘I dua lojrat e pista që ti luan’, Armina Mevlani josh Shkëlzenin, poston videon nga makina: Të adhuroj! (VD) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

TIRANË– Blogerja e njohur Armina Mevlani e ka shprehur hapur dashurinë që ka për grupet “rock n’roll.”

Së fundmi në rrjetin e saj në Instagram, ajo ka postuar një këngë teksa ndodhej në makinën e saj duke ndarë me ndjekësit vargun e saj të preferuar. 

“Më sëmur sepse të adhuroj shumë. I dua lojrat e pista që ti luan,“-shkruan në Instagram blogerja. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej disa kohësh, Armina është në një lidhje me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin. Dyshja ka pranuar se brenda vitit do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment