Showbiz

Lyrical Son: Kam alergji prej shumë kolegëve por s’po përmend emra, s’dua të kruheni…

Teksa ka qenë i ftuar në rubrikën ’60 sekonda’ në Prive, është pyetur se ‘prej cilëve kolegë ka alergji’. Lidhur me këtë pyetje, Lyrical tha se ka alergji prej shumë kolegëve.
Featured image of article: Lyrical Son: Kam alergji prej shumë kolegëve por s’po përmend emra, s’dua të kruheni… Lyrical Son
Përditësuar:

KOSOVË- Reperi Lyrical Son është pjesë e labelit “PINT” dhe siç ka theksuar deri më tani ruan raporte të mira me pothuajse gjithë kolegët e tij. Mirëpo duket se ka nga ata artistë që Lyrical Son i ka alergji.

Teksa ka qenë i ftuar në rubrikën ’60 sekonda’ në Prive, është pyetur se ‘prej cilëve kolegë ka alergji’.

Lidhur me këtë pyetje, Lyrical tha se ka alergji prej shumë kolegëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej shumë kolegëve, veç nuk mundem me përmend emra se tash të kap edhe ty alergjia e ja nis me u kru”, është shprehur ai.

Lyrical Son gjatë kësaj periudhe ka qenë duke punuar në prurje të reja muzikore që pritet t’i lansojë ditëve në vijim në bashkëpunim me McKreshën.

(A.B/Dosja.al

Shto Koment