Virale

I çmendi të gjithë me format bombastike! Motra e gardianit të Kosovës do t’ju lërë pa mend, pa dyshim tifozja më seksi

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes për të mbështetur në çdo moment vëllain e saj, të cilit nuk i janë besuar shumë starte. 
Featured image of article: I çmendi të gjithë me format bombastike! Motra e gardianit të Kosovës do t’ju lërë pa mend, pa dyshim tifozja më seksi Ariajnet dhe Amra Muriç

KOSOVË– Me sukseset që ka arritur kohët e fundit, përfaqësueses së Kosovës sa vijnë e i rriten ndjekësit. Por njëra prej tyre është tejet e veçantë.

Bëhet fjalë për motrën e portierit Arijanet Muriç, Amrën, e cila sipas mediave vendasve konsiderohet si një prej tifozeve më seksi. 

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes për të mbështetur në çdo moment vëllain e saj, të cilit nuk i janë besuar shumë starte. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë prezenca e saj në shkallët e stadiumit, padyshim që është një forcë për të vëllai por edhe për të apasianuarit e tjerë të futbollit.

Portjeri Muriç aktualisht luan për Nottingham Forest, ku është i huazuar nga gjigandët e  Manchester City-t.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment