Aktualitet

I buzëqeshin kameras! FOTOJA e fundit e çiftit Çaka, Everesti u vra në timon, Silvana mori plumb në dorë

Në foton e mëposhtme ai ka pozuar pranë gruas së tij, Silvanën, të cilën më pas e kanë publikuar në rrjetet sociale. 
Featured image of article: I buzëqeshin kameras! FOTOJA e fundit e çiftit Çaka, Everesti u vra në timon, Silvana mori plumb në dorë Everest dhe Silvana Çaka

ELBASAN– Personi që shihni në foton e mëposhtme është Everest alias Ibrahim Çaka, viktima e atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Në foton e mëposhtme ai ka pozuar pranë gruas së tij, Silvanën, të cilën më pas e kanë publikuar në rrjetet sociale.

Everest dhe Silvana Çaka

Nga atentati i ndodhur në lagjen “Skënderbej” ka mbetur e plagosur në dorë edhe bashkëshortja e tij, e cilqa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Vendi s’gjen qetësi! Atentat në Elbasan, ekzekutohet brenda makinës Everest Çaka, i plagoset gruaja! Viktimës i vranë vëllanë, 11 vite më parë e akuzonin për vrasje. Lidhja e të ndjerit me ‘Alibejt’

(k.m/dosja.al)

Shto Koment