Politike

I “braktisur” nga partia, me cigare në buzë, kush është socialisti që i rri pranë Ditmir Bushatit

Mesa duket origjina që i bashkon është me e fortë se direktivat e Partisë. Pasi e largoi nga Ministër i Jashtëm, raportet mes Ramës dhe Bushatit u ftohën shumë.
Featured image of article: I “braktisur” nga partia, me cigare në buzë, kush është socialisti që i rri pranë Ditmir Bushatit Ditmir Bushati dhe Paulin Sterkaj

Ndërkohë që ka një ftohje të përgjithshme mes ish Ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati dhe socialistëve të tjerë, duket se deputeti tjetër shkodran Paulin Sterkaj nuk do t’ia dijë.

sterkaj

Mesa duket origjina që i bashkon është me e fortë se direktivat e Partisë. Pasi e largoi nga Ministër i Jashtëm, raportet mes Ramës dhe Bushatit u ftohën shumë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kulmi arriti kur ai vendosi Valdrin Pjetrin si përgjegjës për Shkodrën, post të cilin më parë e mbante Bushati, ndërkohë ky i fundit nuk i kursyer kritikat e bëra publikisht.

Marrë nga Panorama

(k.m/dosja.al)

Shto Koment