Showbiz

I ati i vendos këngën e tij/ Vajza e vogël e Mozzik ‘e djeg’, momentet nga kërcimi (VD)

Mozzik kalon kohë me vajzën e tij, dëgjojnë sëbashku këngë rep.

Zvicër- Vetëm një vit më parë reperti Mozzik dhe  Loredana Zefi u bënë prindër të vogëlushes Hana. Çifti i ka dhënë fund martesës së tyre, por ajo që i bashkon është Hana e vogël.

Së fundmi,vajza ka qëndruar me të atin, Mozzik, i cili e ka kthyer në një “repere” të vogël pasi i ka vendosur të dëgjojë këngët e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por çuditërisht edhe Hanës i ka pëlqyer kjo muzika dhe ka filluar të qeshë. Padyshim që kjo gjë e ka lumturuar shumë reperin shqiptar.

J.V/Dosja.al

Shto Koment