Sport

Hysaj i “çmend” të gjithë, kapiteni kuqezi mban në dorë orën 190 mijë $

Në konferëncën e fundit të Kombëtares kuqezi, ku ai ishte në krah të trajnerit Reja në dorën e tij u vu re një orë shumë e shtrenjtë.
Featured image of article: Hysaj i “çmend” të gjithë, kapiteni kuqezi mban në dorë orën 190 mijë $ Edy Reja dhe Elseid Hysaj

TIRANË- Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj, që aktivizohet dhe me Napolin është një ndër më të paguarit në krahasim me shokët e tij të skuadrës.

Në një vit ai arrin që të fitojë një shifër të lartë, fal talentit dhe punës së tij. Kjo nuk e pengon atë që të bëjë dhe shpenzime “të çmendura”.

Në konferëncën e fundit të Kombëtares kuqezi, ku ai ishte në krah të trajnerit Reja në dorën e tij u vu re një orë shumë e shtrenjtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bëhet fjalë për një orë të markës zviceriane Audemars Piguet, me flori të bardhë dhe diamantë, që kushton rreth 190 mijë dollarë.

Hysaj gjithmonë ka treguar jetën e tij luksoze, ku para pak kohësh reklamoi dhe makinën e tij që kapte një vlerë shumë të lartë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment