Aktualitet

Hyn në fuqi ora e re policore, shoqërohen dy drejtues mjetesh për shkelje rregullash në Korçë 

Ndërkohë në Korçë teksa i gjithë vendi është boshatisur nga ora 20:00, dy drejtues mjetesh kanë shkelur rregullat. Burime bëjnë me dije se të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në komisariat.
Featured image of article: Hyn në fuqi ora e re policore, shoqërohen dy drejtues mjetesh për shkelje rregullash në Korçë  Pamje nga Korça

KORÇË-Në Shqipëri tashmë ka hyrë në fuqi ora e re policore e cila nis nga 20:00 dhe përfundon në 06:00 të mëngjesit deri më datë 25 shkurt.

Ndërkohë në Korçë teksa i gjithë vendi është boshatisur nga ora 20:00, dy drejtues mjetesh kanë shkelur rregullat. Burime bëjnë me dije se të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në komisariat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

BallkanWeb ka siguruar një video kur policia ka patrulluar në të gjithë qytetin, sakaq që shihet momenti kur ndalen dhe drejtuesit e mjeteve.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment