Showbiz

“Bëj një foto pa filtra”, moderatorja Hygerta Sako acarohet keq me ndjekësen: Shikoj punën time, as s’shes dhe as nuk jap!

Hygerta Sako ka postuar në foto në Instagram, ku shihet me një xhup të trashë blu. Ajo ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj, por nuk kanë munguar dhe ato që e kanë provokuar moderatoren.
Featured image of article: “Bëj një foto pa filtra”, moderatorja Hygerta Sako acarohet keq me ndjekësen: Shikoj punën time, as s’shes dhe as nuk jap! Hygerta Sako

TIRANË- Hygerta Sako, moderatorja e njohur është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku edhe poston foto nga më të ndryshmet dhe mjaft sensuale.

Së fundmi, ajo ka postuar në foto në Instagram, ku shihet me një xhup të trashë blu. Ajo ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj, por nuk kanë munguar dhe ato që e kanë provokuar moderatoren.

Në foton e saj, ka komentuar një ndjekëse, e cila i ka propozuar që të bëjë foto pa filtra: Bëj një foto pa filtër bëj!

Por dhe moderatorja nuk ka përtuar t’i kthejë përgjigje në mënyrë ironike, duke mos i kursyer thumbet ndaj komentuesit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Aha, ti e ke Instagramin t’u japësh mend të tjerëve. Kuptoj!”– i është përgjigjur Hygerta.

Por debati nuk ka mbaruar me kaq, pasi ndjekësja e ka ngacmuar edhe Hygertën dhe sigurisht që nuk ka munguar kundërpërgjigja as nga moderatorja. 

“Epo ç’të bësh ca shesin ca japin!”- shkruan ndjekësja, ndërsa moderatorja e sportit i është kthyer: S’kam ça bëj jo. Është zgjedhje personale. Personalisht nuk preferoj as të shes as të jap, po të shoh punën time.

Komentet ne fotografine e Hygertes

(A.K.Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment