Showbiz

Hygerta Sako ndez imagjinatën, fotografohet e mbuluar vetëm me peshqir në ballkonin e hotelit, me kë po i kalon çastet intime

FOTO
E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë.
Featured image of article: Hygerta Sako ndez imagjinatën, fotografohet e mbuluar vetëm me peshqir në ballkonin e hotelit, me kë po i kalon çastet intime Hygerta Sako

TIRANË– Gazetarja e sportit Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësvëe të saj në rrjetet sociale.

E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë.

Jeta fillon pas një filxhani kafe,”- shkruan Sako krah fotos së saj teksa na lë në dyshime për personin e ka footgrafuar në këtë ballkon hoteli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Hygerta

Me kë po i kalon këto çaste intine gazetarja?

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment