Virale

HUMOR nga Big Karantina/ “I ke lekët e qirasë”, Fahri Balliu i rrethuar nga ‘pjeshkat’ me mendjen te paçja, Gramoz Ruçi bën joga nudo në garazh: Frikë jo, uri po

Dosja.al ju sjell një seri të fotove që po bëjnë xhiron e rrjetit, ku karantina imagjinohet si Big Brother nën menaxhimin e Arbana Osmanit dhe brenda ka personazhe të ndryshëm nga bota e politikës.

TIRANË- Ditët që kalohen në izolim, teka jemi të vetëkarantinuar normalisht që nuk janë më të bukurat, por janë ato ditë që sjellin më ‘perlat’.

Dosja.al ju sjell një seri të fotove që po bëjnë xhiron e rrjetit, ku karantina imagjinohet si Big Brother nën menaxhimin e Arbana Osmanit dhe brenda ka personazhe të ndryshëm nga bota e politikës. Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi shihet i zhveshur nudo në garazh, teksa bën yoga. Fahri Balliu i rrethuar me femra të bukura, por që mendjen e ka tek paçja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shfletojini për të parë humorin e karantinës.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment