Showbiz

Humb mundësinë të bëhet pjesë e ‘Italia1’, Kejvina Kthellën e pengoi “Dance with me” (FOTO+VD)

Pas kësaj video u mendua se velina shqiptare do të bëhej pjesë e televizionit italian, por këtë gjë e ka mohuar vertë ajo.
Featured image of article: Humb mundësinë të bëhet pjesë e ‘Italia1’, Kejvina Kthellën e pengoi “Dance with me” (FOTO+VD) Kejvina Kthella

TIRANË- Kejvina Kthella është tashmë një prej personazheve më të përfolur në median rozë, për shkak të jetës që ajo bën.

Ajo tashmë është bërë pjësë e spektaklit “Dance ëith me”, dhe së fundmi në media u publikua një video, e emisionit “La Pupa e il Secchione e Viceversa” ku Kthella shfaqej duke folur italisht e veshur  vetëm me bikini.

Pas kësaj video u mendua se velina shqiptare do të bëhej pjesë e televizionit italian, por këtë gjë e ka mohuar vertë ajo.

Sipas ‘Xing.al’, Kejvina ka zbuluar se shkak për mos angazhimin në emisionin italian ishte  pjesmarrja në “Dance with me”, prandaj dhe nuk ka mundur të marrë  pjesë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky emision italian do nis  transmetimit në janar të 2020 nën moderimit e Paolo Ruffini.

A.C/Dosja.al

Shto Koment