Aktualitet

Futet në kthesë me shpejtësi dhe humb kontrollin e motorit, shqiptari vdes tragjikisht në Itali

Teksa ka qenë duke udhëtaur me një motor, tip skuter rreth orës  00: 50 shqiptari ka humbur kontrollin  në një kryqëzim dhe për pasojë ka dalë jashtë rruge.
Featured image of article: Futet në kthesë me shpejtësi dhe humb kontrollin e motorit, shqiptari vdes tragjikisht në Itali Redian Abllanica 35-vjeç

ITALI- Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, si shkak i një aksidenti me motor.

Është bërë me dije edhe identitetit  shqiptarit  të ndjerë, ku është identifikuar si Redian Abllanica 35-vjeç.

Mediat e huaja  shkruajnë se 35-vjeçari shqiptar jetonte në Vicenza të Italisë.

Teksa ka qenë duke udhëtaur me një motor, tip skuter rreth orës  00: 50 shqiptari ka humbur kontrollin  në një kryqëzim dhe për pasojë ka dalë jashtë rruge.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shkak për aksidentin tragjik është  bërë shpejtësia e lartë me të cilën shqiptari drejtonte motorin.

Burimi: oggitreviso

A.C/Dosja.al

Shto Koment