Sport

U nda nga familja dhe nga fëmijët, futbollisti Hulk kurorëzon martesë me mbesën e gruas!

33 vjeçari, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 12 vjeçare me gruan Iran Angelo në fund të vitit të kaluar, për t’u lidhur me mbesën e saj Camila Angelo, 31 vjeçe, teksa raportimet thonë se çifti shoqëroheshin prej tetorit.
Featured image of article: U nda nga familja dhe nga fëmijët, futbollisti Hulk kurorëzon martesë me mbesën e gruas! Hulk dhe bashkëshortja

BRAZIL– Pasi konfirmuan lidhjen e tyre në muajin dhjetor, futbollisti brazilian Hulk ka kurorëzuar martesë me mbesën e ish-gruas së tij.

33 vjeçari, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 12 vjeçare me gruan Iran Angelo në fund të vitit të kaluar, për t’u lidhur me mbesën e saj Camila Angelo, 31 vjeçe, teksa raportimet thonë se çifti shoqëroheshin prej tetorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sulmuesi besohet se është martuar me Camila pasi ka vendosur “i martuar” në statusin e mediave sociale dhe çifti ka postuar foto se bashku.

(e.ç/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment