Bota

Horror/ Fëmija iu mbytet në banjo, prindërit ia djegin trupin me acid për ta fshehur, policia i gjen mbetjet në kovë (FOTO)

Histori horrori por e vërtetë.
Featured image of article: Horror/ Fëmija iu mbytet në banjo, prindërit ia djegin trupin me acid për ta fshehur, policia i gjen mbetjet në kovë (FOTO) Monica Dominguez dhe vajza 2-vjeç.

SHBA- Një ngjarje e tmerrshme por që fatkeqësisht është e vërtetë.  Një nënë dhe baba  u përpoqën të shpërbënin trupin e vajzës së tyre në acid pasi ajo u mbyt në banjë aksidentalisht.

Nuk dihet ende pse dy prindërit Monica Dominguez dhe Gerardo Zavala-Loredo  morrën këtë vendim pas aksidentit të rëndë.

Mbetjet e trupit të 2 vjeçares ose eshtrat e Rebecka Zavala u gjetën në një kovë në garderobë nga policia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prindërit, u arrestuan në shkurt pasi policët kontrolluan apartamentin e tyre në Qarkun Webb, Teksas. Gjykata ata i ka dënuar:  Zavala-Loredo me  14 vite burg, ndërsa Dominguez me 20 vite burg.

Ndërsa 4 fëmijët e tjerë  të çiftit, të moshës nga një deri në 11 vjeç, janë nën kujdesin shërbimeve sociale.

Burimi: Metro.co J.V/Dosja.al

Shto Koment