ArgetimPsikologji

Historia e çuditshme: Pasi takova prindërit e të dashurës, kuptova që kam fjetur me babain e saj

Një histori ndryshe nga të tjerat: "Doja t'i propozoja të dashurës, por ai më kërkoi të heq dorë prej saj."
Featured image of article: Historia e çuditshme: Pasi takova prindërit e të dashurës, kuptova që kam fjetur me babain e saj Historia e një familje.

Pesë vjet më parë, unë kalova nëpër një fazë bi dhe fillova të shkoja me këdo që takoja, përfshij këtu edhe burrat.

Kjo ndryshoi kur unë rashë në dashuri me partneren time të ri, e cila është gjithçka për mua. Kohët e fundit kam takuar prindërit e saj dhe kuptova se unë më parë kam fjetur me babain e të dashurës time. “Atë ditë do i propozoja, por babai i saj më kërkoi t’i jap fund lidhjes me të. Nuk di si të veproj.”- është shprehur ai.

Fshehja e së vërtetës do të më kushtonte shumë, si për lidhjen time me të dashurën ashtu edhe në psikologjinë time, që sigurisht edhe kjo ishte e rëndë për mua.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: The Guardian 

L.K/Dosja.al

Shto Koment