BotaShowbiz

“Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen skenën e famshme të ‘Basic Instinct’ (Video)

Sharon Stone ishte veshur me një minifund dhe kur u ngjit në skenë për të marrë çmimin, u ul në karrige, nisi fjalimin dhe kaloi njërën këmbë mbi tjetrën.
Featured image of article: “Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen skenën e famshme të ‘Basic Instinct’ (Video) Sharon Stone

GJERMANI– Aktorja hollivudiane, Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin.

61-vjeçarja, teksa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në një moment suprizues, ka risjellë skenën e famshme në filmin e “Basic Instinct”, ku ajo hap këmbët. Skenë, kjo që ka hyrë në historinë e kinematografisë dhe e ka përjetësuar atë.

Sharon Stone ishte veshur me një minifund dhe kur u ngjit në skenë për të marrë çmimin, u ul në karrige, nisi fjalimin dhe kaloi njërën këmbë mbi tjetrën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

61 vjeçarja seksi tha se ai rol i ka ndryshuar jetën.

“Regjisori më tha hiqi mbathjet dhe mi jep mua, pasi kështu është parashikuar në skenë. Ne nuk do të shikojmë asgjë. Unë i thashë ok, por nuk e dija që ai moment do të ndryshonte jetën time”, tha aktorja Sharon Stone.

Burimi: Metro

(a.m/dosja.al)

Shto Koment