Aktualitet

‘Hiqe çelësin. Kape legenin!’/ MOMENTET e panikut në sheshin Skënderbej, e nxjerrin zvarrë nga makina, nuk i ndalin shkelmat, shoferi: Ça të bëra more?

VIDEO
Një person me makinë të aksidentuar ka nisur që të bëjë drift në mes të sheshit "Skënderbej" duke rrezikuar jetën e qytetarëve. Shoferi është nxjerrë zvarrë nga makina dhe është dhunuar nga të gjithë qytetarët e pranishëm.
Featured image of article: ‘Hiqe çelësin. Kape legenin!’/ MOMENTET e panikut në sheshin Skënderbej, e nxjerrin zvarrë nga makina, nuk i ndalin shkelmat, shoferi: Ça të bëra more? Pamje nga vendngjarja

TIRANË– Një ngjarje e rëndë ka terrorizuar banorët e kryeqytetit. Një person me makinë të aksidentuar ka nisur që të bëjë drift në mes të sheshit “Skënderbej” duke rrezikuar jetën e qytetarëve. Shoferi është nxjerrë zvarrë nga makina dhe është dhunuar nga të gjithë qytetarët e pranishëm. Në vendngjarje ka qenë edhe një efektiv policie që ka tentuar të ndalojë dhunën ndaj tij.

BISEDA:

Qytetarët: Hiqe çelësin. Kape legenin. Ulu ti re. Boll, boll! O të ****** robt. Ulu poshtë dhe mos kundërshto.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Polici ndalon shkelmin: Boll se nuk ka nevojë!

Shoferi: Ça të bëra more?


LAJMI KRYESOR: E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(k.m/dosja.al)

Shto Koment