Aktualitet

Heronjtë- Yjet që u ngjitën në “Murin e Kujtesës”

6 heronjtë që dhanë jetën në krye të detyrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kapiten Feti Vogli, efektivi i RENEA-s, Ibrahim Basha, efektivi i FNSH, Ardian Kodra, komisar Artan Cuku, nëntetare Zarife Hasanaj dhe major Klodian Tanushi. 6 yjet që i janë shtuar këto vite “Murit të Kujtesës”.

Shto Koment