Horoskopi

“Hëna sjell ndryshime në jetën familjare”, Meri Shehu bën parashikimin javor të horoskopit: Ndikimi më i madh i hënës do jetë në tre shenja

Astreologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit për këtë javë.
Featured image of article: “Hëna sjell ndryshime në jetën familjare”, Meri Shehu bën parashikimin javor të horoskopit: Ndikimi më i madh i hënës do jetë në tre shenja Meri Shehu

TIRANË– Astreologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit për këtë javë. Shehu shkruan në ‘Facebook’ se hëna e re sjell energjinë e ndryshimeve në jetën familjare. Sipas saj, ndikimi më i madh i hënës së re do të jetë te vajzat dhe te shenjat e Akrepit, Luanit dhe Ujorit.

Parashikimi Astrologjik Javor nga Meri Sheu:

Sot e hënë dhe është e gjithë dita e Hënës. Jemi një ditë para hënës së re në Dem dhe sot kjo ditë na sjell energjitë e ndryshimeve në jetën familjare. Çështje të shtepisë, të rregullimeve të marrëdhënieve, por edhe sqarimeve, do të jenë të dukshme. Do të jetë një ditë me energji të fortë për femrat që të marrin vendime të rëndësishme për veten dhe të bëjnë ndryshime. Ndikimi më i madh i Hënës së re do të jetë te femrat dhe te shenjat e Akrepit, Luanit dhe Ujirit

Dashi
Sot do keni nje dite te mbyllur dhe nervoze por mund te shpenzoni per te mbajtur moralin larte. Mos u mbyllni ne vetvete pasi nga neser vijne lajmet e mira ekonomike apo hapjet e mundesive.

Demi
Sot do ndodhin ngjarje te cilat nga neser do ju japin force te beni nje kthese te rendesishme ne jeten personale. Do keni nje ballafaqim qe do mesoni te verteten e nje ndarje qe nuk doni ta pranoni.

Binjaket
Pavaresisht se kjo jave ju japë zjarrin apo idene me te ndritshme per te ndryshuar jeten tuaj. Sot dita do jete me e mire se e nesermja. Hena e re ju ballafaqon me pasigurite qe jeni per te bere hapa te rinj.

Gaforrja
Do ndieni peshen e nje bllokimi sot ne jeten sociale qe sa me e ashper te jete aq me pak do mund rju ndihmoj hena e re. Por ju keni shansin ta kaloni kete prapaskene sot.

Luani
Dita do jete me nje ngritje ne jeten erotike. Nje takim shume interesant ku do ju beje te vendosni nga neser per nje lidhje apo kontrate te re pune. Cdo gje duket e mbeshtetur ekonomikisht sot pavaresisht veshturesive bankare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Virgjeresha
Po hapet gradualisht rruga per nje martese. Sot jeni ne nje dite ku do viheni ne prove sa do rezistoni pa partnerin tuaj pas nje debati te forte. Nje person i trete mezi pret qe ju te ndaheni apo te gaboni.

Peshorja
Ju duhet te keshilloheni me dike specialist se si mund te merrni me shume kompetenca ne ceshtjet ekonomike qe lidhen me partnerin dhe punen.

Akrepi
Deshira per te punuar eshte e flakte sot por ju ka cuar ne fund te nje rruge. Nga neser duhet te gjeni nje menyre apo rruge te re pasi nuk do ja dilni dot ne kete qe keni sot. Forca e dashurise do ju tregoj rrugen e duhur.

Shigjetari
Nese sot jeni ngritur me deshiren per te ndryshuar menyren e jeteses dhe shtepine mire do benit dhe duhet ta pranoni. Nuk ju jep me asgje shtepia ku jetoni.

Bricjapi
Ndoshta e keni kuptuar qe cdo qendrim me familjaret dhe cdo zakon e tradite tashme nuk ju ndihmon. Duhet nje hapje e re ne jeten tuaj si talent apo dashuri.

Ujori
Hene e re ne Dem pergatit kushtet per nje ide te re qe do jete shume fitim prurese ekonomikisht. Ose do gjeni nje partnere pune te afte tju ndryshoj bllokimet ose do ngrini nje biznes familjar.

Peshqit
Si te djegur nga zjarri i deshires per shpenzime dhe per te planifikuar jeten personale, por nuk do merrni pergjigje. Nga neser do merrni nje mesazh te rendesishem dhe nje lajm te mire per punet tuaja.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment