Showbiz

Heidi Lushtaku kryen testin për koronavirus, modelja ndan eksperiencën me ndjekësit: E pakëndshme!

Heidi së fundmi publikoi për ndjekësit një video të shkurtër në InstaStory, duke treguar se ka kryer testin për coronavirus. Ajo i është nënshtruar testimit me metodën RT-PCR.
Featured image of article: Heidi Lushtaku kryen testin për koronavirus, modelja ndan eksperiencën me ndjekësit: E pakëndshme! Heidi Lushtaku

AMERIKE– Modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar për ndjekësit një video të shkurtër në InstaStory, duke treguar se ka kryer testin për koronavirus. Ajo i është nënshtruar testimit me metodën RT-PCR, teksa ka treguar momentin kur i është nënshtruar një testimi të tillë.

Absolutisht nuk është e dhimbshme, vetëm pak e pakëndshme”, shkroi ajo në mbishkrimin e videos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Heidi- instastory

Modelja ka bërë të ditur se shumë shpejt do të publikojë një projekt të përbashkët filmik, ku prezent do të jetë edhe Sylvester Stallone.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment