Politike

“Hë u mërzite”, Zguri ‘përplaset’ me Bibën në mbledhjen e KQZ: Të vazhdoj unë tani

Pes tyre pati disa replika dhe më pas kanë vijuar me rendin e ditës, duke miratuar vendimet.

TIRANË- Është shoqëruar me debate mbledhje e KQZ. Teksa ishte duke folur kreu i këtij institucioni, Klement Zguri ishte duke folu, nënkryetari Denar Biba e ndërpreu.

Pes tyre pati disa replika dhe më pas kanë vijuar me rendin e ditës, duke miratuar vendimet. Por dhe pse Zguri drejton këtë mbeldhje ai nuk ka votuar pro vendimeve që u miratuan.

REPLIKAT

Zguri: Po si ka mundësi që 2 ditë para zgjedhjeve kryetari i bashksië që një QV është në rikostruksion?

Biba: Po ca janë këto pyetje tani, ora 3 e drekës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zguri: Hë u mërzite?

Biba: Po ç’a është kjo pyetje tani, ta dinë të gjithë që në 30 qershor do bëhen zgjedhjet dhe nuk do t’i ndalojë askush.

Zguri: Mirë, dakord të vazhdoj unë tani.

(A.B & A.S/ Dosja.al)

Shto Koment