Aktualitet

HARTA LIVE: I nxehti afrikan po vjen! Rriten temperaturat në vend, ja parashikimi i motit për sot

Sipas IGJEUM, sot nuk priten reshje në asnjë qark, ndërsa temperaturat do të variojnë; në bregdet: 15 / 20 °C; në vendet e ulëta: 14 / 22 °C; në vendet malore: 10 / 21 °C.
Featured image of article: HARTA LIVE: I nxehti afrikan po vjen! Rriten temperaturat në vend, ja parashikimi i motit për sot Foto ilustruese

TIRANË– Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e sotme në vendin tonë. Sipas IGJEUM, sot nuk priten reshje në asnjë qark, ndërsa temperaturat do të variojnë; në bregdet: 15 / 20 °C; në vendet e ulëta: 14 / 22 °C; në vendet malore: 10 / 21 °C. Sa i përket erës, ajo pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

HARTA LIVE:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment