Virale

Harroni si keni përqafuar deri tani! HAP PAS HAPI, këto janë mënyrat e reja, të mbrojnë nga COVID

Ekspertët thonë se ka përfitime të vërteta nga përqafimet, duke përmendur uljen e stresit dhe presionin e gjakut.
Featured image of article: Harroni si keni përqafuar deri tani! HAP PAS HAPI, këto janë mënyrat e reja, të mbrojnë nga COVID

BRITANI E MADHE- Në Angli dhe Skoci, këshillat për përqafim do të ndryshojnë nga e hëna. Ekspertët thonë se ka përfitime të vërteta nga përqafimet, duke përmendur uljen e stresit dhe presionin e gjakut.

Megjithatë qeveria po u bën thirrje njerëzve të jenë të kujdesshëm duke ndarë disa këshilla për mënyrat e reja të përqafimit.

HAP PAS HAPI: 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by BBC News (@bbcnews)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment