Showbiz

Harron përfundimisht Stresin/ Kejsi bën lëvizjen e papritur, zbulon emrin e personit që bisedon 1 orë në telefon: Më je bërë si e shtëpisë (FOTO)

Duket qartë që kjo është një shaka mes shoqesh, pasi mbi të gjitha të dyja kanë treguar sesa kohë kalojnë sëbashku, edhe në celular shpenzojnë mbi një  orë duke komunikuar.
Featured image of article: Harron përfundimisht Stresin/ Kejsi bën lëvizjen e papritur, zbulon emrin e personit që bisedon 1 orë në telefon: Më je bërë si e shtëpisë (FOTO) Kejsi dhe Stresi

TIRANË- Ish e dashura e Stresit, Kejsi është një ndër emrat më të për folur në median rozë.

Edhe pse të ndarë prej muajsh tashmë, secili prej tyre dërgon apo publikon mesazhe të koduara në rrjetet sociale.

Së fundmi Kejsi ka ripublikuar foton  që  ka postuar mikja e saj në Instastory. Nga  fotoja  kutohet që dy shoqet kanë biseduar gjatë me njëra-tjetrën për më shumë se një orë, duke i thënë ish-partneres së Stresit: Më je bërë si e shtëpisë.

Në foton që ajo ka publikuar i ka bërë tag Kejsit dhe, kjo e fundit mbi foton e saj ka shkruar: Sa llafe që ke.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duket qartë që kjo është një shaka mes shoqesh, pasi mbi të gjitha të dyja kanë treguar sesa kohë kalojnë sëbashku, edhe në celular shpenzojnë mbi një  orë duke komunikuar.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment