Politike

Harrojnë sherret para kamerave, Ervin Bushati dhe Çlirim Gjata bëjnë foto gjatë publicitetit (Foto)

Gjatë kohës kur kamerat po transmetonin çdo gjë “live” në sytë e publikut, të dy debatonin me njëri-tjetrin duke mbrojtur partitë, në të cilat ata bëjnë pjesë.
Featured image of article: Harrojnë sherret para kamerave, Ervin Bushati dhe Çlirim Gjata bëjnë foto gjatë publicitetit (Foto) Ervin Bushati dhe Çlrim Gjata

TIRANË- Miq apo armiq? Deputeti i PS-së, Ervin Bushati dhe sekretari për Çështjet Ligjore Çlirim Gjata janë përballur me njëri-tjetrin në studio televizive.

Gjatë kohës kur kamerat po transmetonin çdo gjë “live” në sytë e publikut, të dy debatonin me njëri-tjetrin duke mbrojtur partitë në të cilat bëjnë pjesë.

Por çdo gjë ndryshon kur dritat bien… Të dy zyrtarët e partive përqafohen me njëri-tjetrin dhe madje nuk e lënë pa bërë edhe një selfie.

Teksa retorika para kamerave është e ashpër e shpesh herë brutale, pas tyre është ende dilema: miq apo armiq? Çfarë janë vërtetë politikanët shqiptarë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

(a.m, k.m/Dosja.al)

Shto Koment