Showbiz

Harrojeni MODERIMIN! Fjoralba Ponarin dhe Einxhel Shkirën i bën bashkë kjo gjë, vajzat: Gjëja më e madhe që kemi të përbashkët

FOTO
Fjoralba Ponari dhe Einxhel Shkira kanë një të përbashkët: Janë fanse të bebeve të familjes Kardashian.
Featured image of article: Harrojeni MODERIMIN! Fjoralba Ponarin dhe Einxhel Shkirën i bën bashkë kjo gjë, vajzat: Gjëja më e madhe që kemi të përbashkët Fjoralba dhe Einxhel
Përditësuar:

TIRANE– Moderatorja Fjoralba Ponari dhe Einxhel Shkira duket se kanë një të përbashkët që nuk ka lidhje me prezantimin. Dy vajzat janë të fiksuara me bebet e familjes Kardashians.

Këtë gjë e kanë treguar në instastory, aty ku kanë publikuar bisedat mes tyre që kanë të bëjnë vetëm për bebet e kësaj familje.

Vajza e vogël e Kylie Jenner dhe ajo e Kim Kardashian duket të jenë të preferuarat e moderatoreve shqiptare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dhe unë e dua bebin Chi-chi. Unë dhe Fjoralba i dërgojmë njëra tjetrës çdo ditë postime që kanë lidhje me Stormyn dhe Chicagon. Gjëja më e madhe që kemi të përbashkët‘- shkruan Einxhel.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment