Showbiz

Harrojeni Marinën bionde! Moderatorja kthehet në brune dhe mezi njihet, Getoarit s’ia hedh dot: Sa i ngjan gruas time

FOTO
Si kurrë më parë, Marina shihet me flokë të zinj, të shkurtër dhe balluke. Sigurisht që komentet nuk kanë munguar dhe ai më pikanti ishte nga bashkëshorti i Marinës, Getoari.
Featured image of article: Harrojeni Marinën bionde! Moderatorja kthehet në brune dhe mezi njihet, Getoarit s’ia hedh dot: Sa i ngjan gruas time Marina Vjollca
Përditësuar:

TIRANE– Marina Vjollca ka ndryshuar jo vetëm ngjyrën e flokëve, por edhe modelin. Moderatorja nuk është më ajo bjondja e ëmbël që jemi mësuar ta shikojmë në ekran.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, duke na lënë të gjithëve pa fjalë e duke marrë shumë komente.

Si kurrë më parë, moderatorja shihet me flokë të zinj, të shkurtër dhe balluke. Sigurisht që komentet nuk kanë munguar dhe ai më pikanti ishte nga bashkëshorti i Marinës, Getoari.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Sa i ngjan gruas time”, i komenton Getoari. ”

Marina Vjollca

Me siguri flokët janë thjesht paruke, të cilat mund të jetë duke i përdorur ose për ndonjë set fotografik ose për prezantimin e natës së parë të Klanifornia, duke qënë se ndodhet në ambientet e TvKlan.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment