Virale

FOTOT: Harrohet korona, apo s’u afrohet deputetëve? Nga puthjet deri tek orët e gjata në kafe, ja çfarë ndodh para Kuvendit

Nëse javët e para gjatë kohës së koronës, deputetët ishin shembull i masave mbrojtëse kundër epidemisë, duket se javë pas jave pothuajse çdo gjë po harrohet.
Featured image of article: FOTOT: Harrohet korona, apo s’u afrohet deputetëve? Nga puthjet deri tek orët e gjata në kafe, ja çfarë ndodh para Kuvendit Rudina Hajdari, Myslym Murrizi dhe Aurora Mara

As distancë fizike, as maska, as doreza. Deputetët i sheh në grup të ulur në bar, si në një ditë normale.

Kësaj here, paparazzi ynë ka fotografuar disa deputetë në barin afër Parlamentit. Rudina Hajdari ka shpenzuar kohë në kafe me kolegët e saj, gjithashtu deputeti Myslym Murrizi, por edhe deputetja Aurora Mara.

Me sa duket, edhe ata si gjithë shqiptarët e tjerë, i kishte marrë malli për të kaluar kohë në lokale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Marrë nga Panorama

Shto Koment