LIVE UPDATES
Politike

VD-Hapi i radhës së Berishës, ish-kryeministri: E gjithë Shqipëria vetëm në protesta

8 Janar 2022, 17:36 Nga DOSJA
VD-Hapi i radhës së Berishës, ish-kryeministri: E gjithë

TIRANË – Ish-kryeministri Sali Berisha tregoi se hapi i radhës pas protestës së sotme para PD do të jenë vetëm protesta në të gjithë Shqipërinë. Para mediave, Berisha tregoi se ky është vendimi i sotëm që dëshironte t’u komunikonte.


“E gjithë Shqipëria me një program të caktuar do të jetë në protestë, protestë dhe vetëm protestë. Kjo është ajo që doja t’ju komunikoja”, tha ish-lideri i demokratëve.

LAJMI KRYESOR: ‘Do jenë të pandalshme’/ Berisha paralajmëron protesta të tjera: E sotmja, paqësore!

(d.v/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

politike politike perplasje ne partine demokratike sali berisha perplasje ne partine demokratike sali berisha

Sondazh

Poll

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin