Aktualitet

Hapi dyqan syzesh luksoze, Elvis Naçi: Më mirë të kisha krijuar një parti!

Hoxha i njohur Elvis Naci ka reaguar pas komenteve te shumta qe mori pasi zyrtarizoi biznesin e ri te syzeve.
Featured image of article: Hapi dyqan syzesh luksoze, Elvis Naçi: Më mirë të kisha krijuar një parti! Fatma dhe Elvis Naçi

TIRANË– Pasi bëri publike ditën e djeshme hapjen e biznesit më të ri të syzeve optike, hoxha i njohur Elvis Naçi ka reaguar pas komenteve të shumta që mori.

Ai shkruan në Facebook se do ishte më mirë të kishte hapur një parti me aq shumë komente dhe pëlqime që mori pasi zyrtarizoi biznesin e ri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

‘Me 57 mije pelqime, me 760 mije shikime dhe 4 mije komente me mire te kisha hapur parti politike se dyqan syzesh, pak shaka per ta nisur diten me buzeqeshje! Zoti ju begatofte. Amin.’

Postimi i Elvis Nacit

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment