Showbiz

“Hape këmbët dhe ua kalove”, Bleona acarohet me ndjekësin: Si mami jot, unë të bëj shu*ën në kokë

Këngëtarja është kapur keq me njërin nga ndjekësit që e ka ofenduar duke i thënë se ajo ua kalon të tjerëve duke hapur këmbët.
Featured image of article: “Hape këmbët dhe ua kalove”, Bleona acarohet me ndjekësin: Si mami jot, unë të bëj shu*ën në kokë Bleona Qerreti

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare që ka një interaktivitet të lartë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive dhe u përgjigjegj shumë prej komenteve që bëhen në postimet e saj.

Së fundmi ylli shqiptar qëe ka zhvilluar karrierën e saj në Amerikë ka publikuar një video ku shihet se përdor një marifet për të dalë gjithmë e para.

Historia e jetës sime e shpjeguar në një video 15 sekondëshe,”– ka shkruar Bleona krahas videos.

Një nga ndjekësit e Bleonës ka lënë një koment në këtë video duke e ofenduar këngëtaren. “Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Komenti në foton e Bleonës

Ndërkohë nuk ka vonuar edhe reagimi i Qeretit.

“Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar ti bëj Sh**E.N në kokë njerëzve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që mos të lagem vetë! Kupton, kafshë e egër e pyllit,”- i kthehet këngëtarja.

Postimi i Bleona Qerretit

Por ylli shqiptar s’është ndalur me aq. Ajo ka postuar profiling e ndjekësit të saj në Instastory dhe krahas saj shkruan: “Bleonairs iluminojeni pak këtë qyqarin që të kuptojë që këmbët hapen dhe për nevoja të tjera, përveç nevojës që i ka hapur mami i tij”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment