Showbiz

“Hala besoni se…”, Majk ironizon për situatën e pandemisë: Maska nuk të shpëton nga vdekja (FOTO)

Në postimin e tij këngëtari ka shkruar me ironi se maska nuk të shpëton nga vdekja.
Featured image of article: “Hala besoni se…”, Majk ironizon për situatën e pandemisë: Maska nuk të shpëton nga vdekja (FOTO) Këngetari shqiptar, Majk.

TIRANË– Reperi i mirënjohur shqiptar Majk, është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan herë pas here momente të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi  përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Majk ka ironizuar mbajtjen e maskave gjatë periudhës së pandemisë Covid-19.

Në postimin e tij këngëtari ka shkruar me ironi se maska nuk të shpëton nga vdekja.

“Hala po besoni qe ni mask tpshton prej dekes a.”- ka shkruar Majk, duke e shoqëruar postimin e tij me disa emoji të qeshur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Majk në Instastory

Në një koëh që pandemia Covid-19  ka pezulluar aktivitet artistike të shumë artistëve, Majk ka qenë shumë  aktiv edhe gjatë kësaj  periudhe, me këngën e tij të quhet fundit titullohet ‘Serenatë’.

Kujtojmë se në vendin tonë deri ditën e sotme janë shënuar  1995 të infektuar dhe 44 viktima që prej fillimit të pandemisë e deri më tani.

A.C/Dosja.al

Një Koment në ““Hala besoni se…”, Majk ironizon për situatën e pandemisë: Maska nuk të shpëton nga vdekja (FOTO)

  1. E sakte. I rrofshin maskat kur nuk mbajne minimumin e higjenes… Per me teper nje organizem i forte perballon shume.

Shto Koment