Rajoni

Hajduti vjedh paratë e arkës në xhami dhe arratiset me qetësi (Video)

. Këtë herë vjedhja ka ndodhur në një xhami në Maqedoninë e Veriut, mediet vendase kanë transmetuar pamjen kur hajduti, i ri në moshë hyn në xhaminë e të rinjve në Gostivar shkon drejt arkës, për të marrë paratë.
Featured image of article: Hajduti vjedh paratë e arkës në xhami dhe arratiset me qetësi (Video) Vjedhja në xhami

MAQEDONI E VERIUT- Është shënuar një tjetër rast i vjedhjes ne xhami. Këtë herë vjedhja ka ndodhur në një xhami në Maqedoninë e Veriut, mediet vendase kanë transmetuar pamjen kur hajduti, i ri në moshë hyn në xhaminë e të rinjve në Gostivar shkon drejt arkës, për të marrë paratë.

Ai arrin që të marrë një sasi parash dhe më pas të arratiset.
Në videon e publikuar që është siguruar nga kamerat e sigurisë së xhamisë, zbulohet edhe fytyra e personit, i cili lehtësisht mund të identifikohet nga organet e rendit të Maqedonisë së Veriut.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment