Dikur

“Hajde tallim pak by*hën”, ja çfarë mendonte Arben Ahmetaj për popullin disa vite më parë (VD)

Në vitin 2013, në kohën kur flitej për Rilindjen dhe derë më dere kërkoheshin votat, Ahmetaj tregon mendimin bruto që ka për popullin.
Përditësuar:

TIRANË- Arben Ahmetaj sot është bërë ministër fuqiplotë për situatën pas tërmeit, pasi është emëruar Minsitër Shteti për Rindërtim. Por dhe pse ka marrë një detyrë shumë të rëndësishme, ku tashmë i gjithë populli është në duar e tij, me këtë të fundit duket se nuk ka marrëdhënie të mira.

Në vitin 2013, në kohën kur flitej për Rilindjen dhe derë më dere kërkoheshin votat, Ahmetaj tregon mendimin bruto që ka për popullin.

Në një deklaratë publike, së bashku me Anastas Angjelin dhe Flamur Bimen, ministri fuqiplotë shprehej se po tallte b*thën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai e thotë njëherë para publikut e pastaj, kthehet nga Anastas Angjeli dhe i thotë dhe njëherë në vesh se po “tallte by*hën” me popullin.

Për më shumë ndiqni videon se flet më shumë se teksti…

(A.B;F.G/Dosja.al)

Shto Koment