Politike

Habit Myslim Murrizi: Të gjithë në Kuvend do t’i binden Luljetës si qingja…nëse s’kanë vdekur deri në shtator

I ftuar në “Open”, Murrizi tha se të gjithë do binden si qingja. Murrizi shtoi gjithashtu se kjo gjë do të ndodhë, nëse ata që do të shkojnë në Kuvend, nuk do të kenë vdekur deri në muajin shtator.
Featured image of article: Habit Myslim Murrizi: Të gjithë në Kuvend do t’i binden Luljetës si qingja…nëse s’kanë vdekur deri në shtator Myslim Murrizi

TIRANË– Myslim Murrizi është shprehur se të gjithë deputetët e rinj, do t’i binden Luljeta Bozos në muajin shtator.

I ftuar në “Open”, Murrizi tha se të gjithë do binden si qingja. Murrizi shtoi gjithashtu se kjo gjë do të ndodhë, nëse ata që do të shkojnë në Kuvend, nuk do të kenë vdekur deri në muajin shtator.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do t’i shohësh more, në shtator. Ja ke për t’i parë. Të gjithë do t’i binden Luljetës, se ajo është më e madhja në moshë e do drejtojë Kuvendin. “Betohem”, do thonë aty si qingja. Nëse s’kanë vdekur deri atëherë normal. Atë gjë se kam në dorë unë, e ka Zoti,”- tha Murrizi.

(f.m/Dosja.al)

Një Koment në “Habit Myslim Murrizi: Të gjithë në Kuvend do t’i binden Luljetës si qingja…nëse s’kanë vdekur deri në shtator

  1. Si u binde ti rames dhe nrite kartonin jeshil edhe kur sta kerkonte.pd nga keta njeres te shitur pa moral qe ka mbajte dhe i ka ber deputet ka vuajtur

Shto Koment