Showbiz

Habit Genc Salihu: Do të puthja në buzë Ledri Vulën

Saliu vendosi të jepte një përgjigjej dhe jo të pinte dhe mashkulli VIP shqiptar që ai zgjodhi për të puthur në buzë ishte reperi i njohur Ledri Vula.
Featured image of article: Habit Genc Salihu: Do të puthja në buzë Ledri Vulën Genc Salihu

TIRANË– Këngëtari i njohur Genc Salihu ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”.

Në sfidën “Ndaje ose pije” Gencit iu bë kjo pyetje: “Roli juaj në filmin “Martesa”, ku jeni puthur në buzë me një mashkull është komentuar shumë në media. Por ne sot në “Shiko Kush LUAN” duam të dime emrin e një mashkulli tjetër VIP shqiptar që do ripërsërisje një puthje në buzë në një tjetër rol kinematografik dhe emrin e vajzës VIP shqiptare që do doje të luaje një skenë erotike. Ndaj me ne sonte dy emra ose pije!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Saliu vendosi të jepte një përgjigjej dhe jo të pinte dhe mashkulli VIP shqiptar që ai zgjodhi për të puthur në buzë ishte reperi i njohur Ledri Vula.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment