Showbiz

Habit Bebe Rexha! Ndjekësit e pyesin nëse ka bërë seks, ylli shqiptar: S’kam dëgjuar kurrë…

FOTO
Përmes një statusi në Instastory, ylli me famë ndërkombëtare është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për seksin dhe për marrëdhëniet seksuale.
Featured image of article: Habit Bebe Rexha! Ndjekësit e pyesin nëse ka bërë seks, ylli shqiptar: S’kam dëgjuar kurrë… Bebe Rexha
Përditësuar:

TIRANË– Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka habitur me deklaratën e saj.

Përmes një statusi në Instastory, ylli me famë ndërkombëtare është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për seksin dhe për marrëdhëniet seksuale.

Një nga ndjekësit e Bebes, e ka pyetur këngëtaren nëse ka bërë seks, dhe ajo është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për këtë gjë. Madje ka pyetur se çfarë është.

Pjesë nga biseda me ndjekësit:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndjekësi/ja: Ke bërë ndonjëherë seks?

Bebe Rexha: Çfarë është kjo? Nuk kam dëgjuar kurrë për këtë gjë…

Postimi i Bebe Rexhës

(f.m.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment