DikurShowbiz

Grushte për Lady Dianën, historia që u mbajt sekret! Si tentuan Richard Gere dhe Sylvester Stallone t’i vidhnin zemrën princeshës

Dikur dy aktorët më të mëdhenj në Hollyëood për pak qenka zënë në grushte për princeshën më të përfolur të të gjithë kohërave, Dianën.
Featured image of article: Grushte për Lady Dianën, historia që u mbajt sekret! Si tentuan Richard Gere dhe Sylvester Stallone t’i vidhnin zemrën princeshës Aktorët, Sylvester Stallone dhe Richard Gere bashkë me Prindeshën Diana.

MBRETËRI E BASHKUAR– Këngëtari i famshëm Elton John në një intervistë për Daily Mail ka ndarë një pjesë të shkruar në librin e tij “Me” rreth një histori të padëgjuar më parë.

Në një festë të mbledhur bashkë, ku të pranishëm ishin njerëz të njohur të kinematografisë por edhe këngëtarë, dy nga aktorët më të mëdhenj në hollivod, Richard Gere dhe Sylvester Stallone ishin në një garë të hapur për t’i fituar zemrën princeshë Dianës, pas ndarjes nga Prince Charles.

Richard Gere tashmë i ndarë nga Cindy Crawford kishte një pëlqim për princeshën Lady Diana, dhe u mundua t’i fitonte zemrën në festë, por njëkohësisht me të edhe Sylvester Stallone.

Këngëtari Elton John ka treguar episodin e tensionuar që ndodhi vite më parë, ku dy aktorët patën një debat, i cili për pak desh përfundoi në një zënkë fizike.

Këngëtari legjendar shkruan në librin e tij “Me” se festa e mbajtur në një darkë në Londër për ish kryetarin e Walt Disney Studios, Jeffrey Katzenberg në vitin 1994 në Lion King mblodhi bashkë Lady Dianën, Richard Gere dhe Sylvester Stallone.

“Menjëherë, Richard Gere dhe Diana dukeshin shumë të dhënë pas njëri-tjetrin,”- shkruan John, duke shpjeguar se në atë kohë, Diana ishte ndarë nga Princi Charles dhe Gere, dhe aktori i kishte dhënë fund marrëdhënies së tij me Cindy Craëford.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ndërsa të gjithë ne po bisedonim, unë vërejta një atmosferë të çuditshme në dhomë. Duke gjykuar nga lloji i pamjeve Sylvester Stallone vazhdonte t’i shikonte me mllëf bisedat e Dianës me Richard Gere, dhe miqësia e sapo lulëzuar mes tyre nuk po i pëlqente aspak. Unë mendoj se ai kishte ardhur në festë me një qëllim të qartë për të flirtuar me Dianën, por iu shkatërruan planet”– shkruan këngëtari Elton John.

Elton John zbuloi se gjatë darkës, dy aktorët nuk u panë në skenë dhe bashkëshorti i këngëtarit i kishte parë duke debatuar me njëri-tjetrin, gati të kacafyteshin për princeshën Diana.

Burimi: People

(R.L/Dosja.al)

               

Shto Koment