Sport

Grushta në tunelin e dhomave të zhveshjes pas Partizani-Tirana, ja kush ishin protagonistët që u zunë

Në fakt, lojtarët u sulën me vrap, ndërsa i vetmi që qëndroi pasiv ishte Uilliam Kordeiro
Featured image of article: Grushta në tunelin e dhomave të zhveshjes pas Partizani-Tirana, ja kush ishin protagonistët që u zunë Foto nga ndeshja Partizani-Tirana

TIRANË– Sherr në fund të ndeshjes pikërisht në dhomat e zhveshjeve, ku Bruno Telushi dhe Elton Kale kapen me njëri-tjetrin.

Ka pasur edhe një grusht, por vetëm për pak çaste. Skuadrat përplasen masivisht në tunel, por në fund ishin forcat e sigurisë dhe stafet që ndanë lojtarët nga një grusht masiv.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fakt, lojtarët u sulën me vrap, ndërsa i vetmi që qëndroi pasiv ishte Uilliam Kordeiro.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment