Aktualitet

Vetëhelmohet me helm dhelprash 24-vjeçarja shtatzënë në Delvinë dhe hidhet nga dritarja, humb fëmijën…

Dosja.al mëson se 24-vjeçarja, pasi ka pirë helmin është hedhur edhe nga dritarja e shtëpisë ku banonte.
Featured image of article: Vetëhelmohet me helm dhelprash 24-vjeçarja shtatzënë në Delvinë dhe hidhet nga dritarja, humb fëmijën… Foto Ilustruese

DELVINË– Një 24-vjeçare shtatzënë nga Delvina është vetë helmuar dhe ka pirë helm dhelprash.

Dosja.al mëson se 24-vjeçarja, pasi ka pirë helmin është hedhur edhe nga dritarja e shtëpisë ku banonte.

E reja është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ndërkohë që mësohet se fatkeqësisht nga helmi dhe hedhja ka humbur fëmijën. Edhe vetë 24-vjeçarja ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet arsyeja që e ka bërë të renë të ndërmarrë këtë akt ekstrem për të shkuar drejt vetëflijimit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment