Showbiz

Gruaja i kërkoi një foto, Lorik Cana e hedh në det (FOTO)

Momenti tipik kur gruaja i kërkon foto, ja si vepron Lorik Cana.
Featured image of article: Gruaja i kërkoi një foto, Lorik Cana e hedh në det (FOTO) Monica dhe Lorik Cana.

Monica dhe Lorik Cana kanë nisur pushimet. Nga fotot e postuara nga Monica, ata janë në jaht ata po shijojnë detin në privatësinë e tyre .

Monica në postimet e saj të fundit ka treguar qartë se çfarë vuajtjesh kalon kur i kërkon Lorikut të bëjnë një foto bashkë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo i kërkon një foto ai e hedh në det. Situatë komike, por tregon se Loriku nuk i paska mirë marrëdhëniet me fotografitë.

L.K/Dosja.al

Shto Koment